Odzież i akcesoria dla ochrony

Jest 172 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 172 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 172 elementów
Na naszej stronie bez trudu uda się skompletować pełne umundurowanie dla pracownika ochrony. Wszystkie potrzebne elementy odzieży oraz akcesoriów do ochrony znajdziesz w jednym miejscu. Posegregowane w sposób, który pozwoli na szybkie i kompleksowe zapoznanie się z asortymentem. Odzież przeznaczona do specjalnych zadań charakteryzuje się wyjątkowymi właściwościami. Wszystkie najpotrzebniejsze informacje znajdziesz więc opisane przy każdym produkcie tak, byś od razu wiedział, z czym masz do czynienia.

Dobranie odpowiedniego stroju dla ochroniarza czy pracownika służb mundurowych to zadanie, które z Kirys staje się łatwiejsze, niż dotychczas. Umundurowanie, legitymacje, buty czy nawet czapki oraz rękawiczki. Wszystko zrobione z najwyższej klasy materiałów, które chronią i wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach.  

Mundury, koszulki i buty dla ochrony

Strój ochroniarza może wyglądać różnie. Wszystko uzależnione jest od potrzeb oraz wymagań konkretnej firmy ochroniarskiej. Jednak w każdym przypadku taki mundur musi składać się z kilku podstawowych części. W jego skład wchodzą więc koszulki, spodnie oraz buty do ochrony. To podstawa, którą można oczywiście uzupełniać. Jednym z najważniejszych elementów całego stroju ochroniarza będą buty. W końcu ten rodzaj pracy wymaga ciągłego przebywania „na nogach”, a często podczas dyżurów trzeba przejść wiele kilometrów. Równie ważnym elementem stroju ochroniarza jest koszulka, która powinna być przede wszystkim „oddychająca”. Najlepiej wykonana z bawełny tak, by skóra pod nią mogła oddychać. Do tego należy jeszcze zadbać o odpowiednie spodnie. Można wybrać klasyczny, czarny krój i fason lub zdecydować się na coś bardziej odważnego. W tej drugiej wersji dobrze rozważyć zakup spodni, które posiadają maskowanie oraz dużą ilość kieszeni tak, by można było w nich chować najpotrzebniejsze przedmioty podczas obchodu.

Kamizelki taktyczne dla pracowników

Kamizelki taktyczne przeznaczone dla ochroniarzy charakteryzują się dużą ilością kieszeni oraz specjalnymi wzmocnieniami. Dzięki nim są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które mogą nastąpić podczas wykonywania niezbędnych czynności. Wykonane z wytrzymałego nylonu posłużą całe lata, o ile będzie się o nie odpowiednio dbało. W zależności od wybranego modelu można znaleźć w nich kilkanaście kieszeni, gdzie pomieści się potrzebne na dyżurze przedmioty. Kamizelki taktyczne wyposażone są także w kieszenie na amunicję (np. na magazynki do MP5 czy M16) oraz apteczkę czy gaz. Dobrze przygotowane kamizelki posiadają opcję pełnej regulacji tak, by dopasować je do ciała. W profesjonalnych modelach znajdują się także uchwyty na kajdanki, notatnik czy nawet palmtop. Na plecach takiej kamizelki taktycznej można przyczepić naszywkę ochrony lub stworzony na zamówienie napis.

Buty, spodnie, naszywki - pełne wyposażenie

Do pełnego wyposażenia każdego ochroniarza wlicza się nie tylko sam mundur. W ofercie Kirys można znaleźć także naszywki ochrony czy naramienniki odblaskowe lub smycze. W skład takiego umundurowania wchodzą także czapki, które można kupić w różnych wersjach kolorystycznych oraz fasonach. Nie powinno się zapominać również o rękawiczkach, które szczególnie w okresie jesienno-zimowych będą niezbędnym elementem wyposażenia każdego ochroniarza. W zależności od potrzeb strój ochroniarza może być także bardziej formalny. W jego skład wejdą wtedy służbowe półbuty, które będą idealnie pasowały do garniturowych spodni. Sprawdzą się jednak też z bardziej klasycznym ubiorem, czyli zwykłymi jeansami. Do pełnego wyposażania przyda się także legitymacja, która będzie odpowiednio zabezpieczona przed zniszczeniem. Oczywiście tutaj ważne też będą same naszywki z informacją o formacji lub zajmowanym stanowisku. Pełne wyposażenie dla służb mundurowych oraz ochroniarzy da się skompletować w naszym sklepie. Gwarantujemy pełne zadowolenie oraz profesjonalną obsługę.
Wszystkie prawa zastrzeżone