Mundury policyjne, akcesoria i gadżety policyjne

Jest 146 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 146 elementów
Jesteśmy e-sklepem, który zajmuje się sprzedażą odzieży mundurowej oraz akcesoriów. W naszym szerokim i różnorodnym asortymencie znajduje się również odzież dla policji, która wykonana jest z najwyższą starannością z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu ubrania policyjne, które znaleźć można w naszym sklepie, nie tylko prezentują się doskonale, ale też zapewniają maksymalny komfort w czasie wykonywania obowiązków służbowych. Nasza oferta to nie tylko różnorodność, ale również fachowe doradztwo i bardzo przystępne ceny. Jako sklep policyjny dokładamy bowiem wszelkich starań, by nasz asortyment był w pełni dopasowany do potrzeb funkcjonariuszy.

Nowe umundurowanie policji

W ubiegłym roku, z okazji 100-lecia polskiej policji, zostało wprowadzone nowe umundurowanie wyjściowe dla tejże formacji. Wzornictwo nowych mundurów ma odwoływać się do tradycji oraz etosu służby funkcjonariuszy w okresie 20-lecia międzywojennego. Zadbaliśmy o to, by nowe wzory dla pań i panów znalazły się również w naszej ofercie. Co ważne, pomimo tradycyjnego wzornictwa, mundury te wykonane są z nowoczesnych tkanin, dzięki czemu są w stanie zapewnić funkcjonariuszom najwyższy poziom komfortu. Co zmieniło się w mundurach policyjnych? Obecnie oferowane przez nas umundurowanie posiada inny kształt klap kołnierza oraz kąty w formie naszywek, które odwzorowują hierarchię służbową. Mundury policyjne z naszego asortymentu dostępne są we wszystkich rozmiarach, także dużych, w związku z czym każdy funkcjonariusz może znaleźć ubranie idealnie dopasowane do siebie.

Mundury ćwiczebne i galowe

Jako sklep policyjny doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy policjant musi posiadać mundury dopasowane zarówno do okoliczności, w jakich się znajduje, jak i do pory roku. W naszej ofercie dostępne są więc nie tylko mundury galowe, zgodne z nowymi rozporządzeniami dotyczącymi ich wyglądu, ale również mundury wyjściowe i ćwiczebne. W przypadku mundurów galowych mówimy o wysokiej jakości białych koszulach dla pań i panów, czapkach i kurtkach gabardynowych, rękawiczkach i krawatach. Sprzedajemy także spodnie i spódnice do munduru galowego. Mundur policyjny wyjściowy jest nieco mniej restrykcyjny, niemniej on też powinien wyróżniać się elegancją i podkreślić powagę funkcjonariusza. Dlatego też w naszym asortymencie znaleźć można wysokiej jakości koszule wyjściowe, czapki gabardynowe oraz krawaty. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas wykonywania obowiązków w terenie lub ćwiczeń najważniejsza jest wygoda. Zadbaliśmy więc o to, by nasza oferta składała się ze wszystkich ważnych elementów munduru ćwiczebnego policji i była dopasowana do każdej pory roku. Nasz asortyment ćwiczebnych ubrań policyjnych to elementy garderoby takie jak: spodnie, koszulki polo, koszulki z długim rękawem, kurtki, ciepłe bluzy polarowe oraz nakrycia głowy - czapki zimowe i czapki z daszkiem. Wszystkie wykonane z oddychających tkanin, dzięki czemu zapewniają nie tylko swobodę ruchów, ale również komfort niezbędny w trakcie aktywności fizycznej. Potwierdzają to liczne zadowolone głosy naszych klientów.

Akcesoria i gadżety policyjne

Umundurowanie policyjne na każdą okazję to nie jedyne propozycje, które przygotowaliśmy dla funkcjonariuszy w sklepie Kirys. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważne są dodatki, które na pierwszy rzut oka wydają się nieistotne. Dlatego też w naszym asortymencie nie brakuje gadżetów i akcesoriów policyjnych, które są nieodłącznym elementem pracy funkcjonariusza i niejednokrotnie mają ogromny wpływ na skuteczność jego działań, a także bezpieczeństwo w czasie pełnienia służby. Co oferujemy? Przede wszystkim buty, kominiarki i rękawiczki, czyli elementy ubioru, które nie wchodzą w skład oficjalnego munduru, a mimo to są niezbędne w czasie wykonywania czynności. Wszystkie nasze produkty to najwyższa jakość materiałów i wykonania. Pomagamy również w codziennym prowadzeniu służby, oferując naszym klientom akcesoria takie jak jednorazowe kajdanki, latarki, smycze i kabury do broni, imienniki policyjne oraz wiele, wiele innych produktów. Ponadto doskonale wiemy, jak ważne w codziennej służbie są gadżety policyjne, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów takich jak pokrowce na czapki, konieczne oznakowanie, a także fachowej literatury czy urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy jak np. alkomaty. Zadbaliśmy również o to, by funkcjonariusze mogli w naszym sklepie znaleźć środki ochrony osobistej oraz przymusu bezpośredniego. Wśród nich wymienić możemy między innymi wysokiej jakości kamizelki taktyczne, pałki, pasy, wykrywacze metalu oraz paralizatory. Podsumowując, w ofercie sklepu policyjnego Kirys każdy funkcjonariusz policji znajdzie wszystko to, czego potrzebuje, by móc godnie reprezentować państwo polskie, a także czuć się bezpiecznie i komfortowo w czasie pełnienia służby. Oferujemy nie tylko ubrania policyjne, ale również niezbędne gadżety i akcesoria. Wszystko to w bardzo dobrych, przystępnych cenach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy fachowe doradztwo i pomoc w dokonaniu zakupów. Zapewniamy również szybką i niedrogą przesyłkę.
Wszystkie prawa zastrzeżone