Katalog

Włączone filtry:

PAŁKI 

Jest 4 produktów.

Pałki policyjne stanowią jeden z elementów wyposażenia pracowników Policji oraz niektórych innych służb mundurowych zajmujących się utrzymaniem porządku. Wykonane z hartowanej stali są wykorzystywane, jako narzędzie do obrony przed niespodziewanym agresorem. Sklep militarny Kirys posiada w sprzedaży składane, hartowane pałki o różnych średnicach, wyposażone w praktyczną kaburę.

Każda pałka teleskopowa typu baton, jaką obejmuje nasza oferta, wyróżnia się bardzo łatwym systemem rozkładania, dzięki czemu może być wygodnie noszona przy pasku i szybko przygotowana do obrony w razie konieczności. Rozłożenie pałki wymaga tylko jednego ruchu ręki, dzięki czemu funkcjonariusz jest natychmiast gotowy do działania. Po rozłożeniu pałka osiąga długość 52 cm, zapewniając broniącemu się odpowiedni dystans do agresora.


Tonfy


Poza pałkami obronnymi nasz sklep oferuje również tonfy ćwiczebne. Są one wykorzystywane jako narzędzie przymusu bezpośredniego pomagając w obezwładnianiu agresywnego, trudnego do zatrzymania przeciwnika. Tonfy oraz przeznaczone do nich uchwyty wyróżnia bardzo atrakcyjna cena w stosunku do pałek teleskopowych. Ta bardzo mocna, wytrzymała i wygodna w użyciu pałka doskonale nadaje się również do samoobrony.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Wszystkie prawa zastrzeżone