Katalog

Włączone filtry:

  DRUKI I KSIĄŻKI 

  Jest 17 produktów.

  Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
  Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

  Praca w służbach mundurowych wiąże się z koniecznością przygotowywania sprawozdań, wykonywania notatek służbowych oraz prowadzenia rozmaitych rejestrów i wykazów ruchów pojazdów. Przydatna okazuje się również literatura, dzięki której pracownik pełniący służbę może weryfikować określone informacje. Sklep Kirys przygotował specjalną ofertę książek i druków specjalnego przeznaczenia, które usprawnią pracę każdego funkcjonariusza wykonującego swoje obowiązki.

  Bogatą ofertę w naszym asortymencie stanowią książki specjalne przeznaczone do wypełniania określonymi informacjami. Wyposażone w starannie wykonaną oprawę i kartę tytułową, zapewniają estetyczne prowadzenie obowiązkowej dokumentacji. Wśród propozycji znajdziesz książki przejęcia z zdania służby, wydawania amunicji, ruchów pojazdów, ewidencji kluczy, dziennik zmiany i wiele innych, z gotowymi do wypełnienia formularzami.

  Dzięki naszym książkom będziesz wykonywać przepisowe notatki służbowe, rejestrować dyżury i prowadzić ewidencje bez potrzeby tracenia czasu na przygotowywanie tabel czy formularzy. Nasze produkty skierowane są zarówno do ochrony, jak i do Policji oraz innych służb mundurowych. Możesz je również wykorzystać w portierni zakładu, laboratorium i innym obiekcie wymagającym precyzyjnej ewidencji i regularnych sprawozdań.

  Wszystkie prawa zastrzeżone