Katalog

Włączone filtry:

  WYKRYWACZE METALU 

  Jest 1 produkt.

  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

  Ręczny wykrywacz metali


  Ręczny wykrywacz metali to nowoczesne i bardzo praktyczne urządzenie, które pozwala na szybkie wykrywanie drobnych metalowych przedmiotów, mogących stanowić potencjalne zagrożenie dla innych. Urządzenie doskonale sprawdza się, jako wyposażenie służb mundurowych, których zadaniem jest ochrona obiektów, począwszy od imprez masowych, a skończywszy na sądach, lotniskach czy budynkach przemysłowych o szczególnym znaczeniu.

  Skaner dzięki swoim niewielkim rozmiarom jest wygodny w użyciu i pozwala na szybkie przeszukanie konkretnej osoby bez naruszania jej prywatności. To doskonała alternatywa dla dużych i kosztownych bramek, a także wygoda przenoszenia w każde miejsce, w którym niezbędna jest kontrola osobista. Urządzenie waży niecałe 30 dag, jest proste w obsłudze i zasilane baterią 9V, dzięki czemu może być wykorzystywane w plenerze, z dala od źródeł prądu.


  Zastosowanie w ochronie i imprezach masowych


  Imprezy masowe często wiążą się z ryzykiem zamieszek oraz nieprzewidzianym działaniem osób pozostających pod wpływem adrenaliny. Obowiązkowa kontrola osobista podczas wejścia na mecze czy koncerty pozwala na szybkie wykrycie drobnych metalowych przedmiotów, które mogą stanowić zagrożenie dla innych uczestników imprezy. Ręczny scaner to dobry sposób na pozbawienie uczestników noży, kastetów i innych niebezpiecznych narzędzi.  

  Wszystkie prawa zastrzeżone