OZNAKOWANIE 

Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Jednym z elementów, który nadaje charakter strojom służb mundurowych są oznaczenia. To one pozwalają na wyodrębnienie w tłumie pracowników przedstawicieli Policji lub służb ochrony. Dzięki oznaczeniom możliwe jest też rozpoznanie konkretnej służby, jednostki, do której przynależy funkcjonariusz oraz jego stopnia.  Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów oznakowania znajdziesz zarówno naszywki o charakterze ogólnym, jak i te bardziej precyzyjne, jak korpusówki czy romby.

Wśród dostępnych w naszym sklepie ogólnych oznakowań wybierzesz zawierające napisy i grafikę naszywki dla firm ochroniarskich oraz Policji. Proponujemy również pagony do mundurów oraz otoki z oznaczeniem stopnia danego funkcjonariusza, które możesz zamówić w parach po dwie sztuki. Uzupełnieniem asortymentu są sznury galowe dla wyższych funkcjonariuszy oraz naramienniki odblaskowe dla pracowników wykonujących swoje obowiązki po zmroku.


Projektowanie naszywek firmowych


Jeśli jesteś właścicielem firmy ochroniarskiej i chcesz, aby była ona jednoznacznie identyfikowana w środowisku, w którym działasz, przygotujemy dla Ciebie jedyne i niepowtarzalne naszywki z napisami i grafiką, jakie wybierzesz. Projektowanie naszywek firmowych, które oferujemy, pozwala na podkreślenie unikalności Twojej firmy, a każdy jej pracownik będzie jednocześnie wizytówką i reklamą, tworząc pozytywny wizerunek Twojego biznesu.

Projektowane przez nas naszywki mogą zawierać logo Twojej firmy oraz jej nazwę lub wybrane przez Ciebie hasło. Oferujemy starannie wykonane, haftowane produkty, które długo zachowują wzór oraz kolory, nawet po wielokrotnym praniu. Proponujemy indywidualne projekty naszywek do ochrony w formie tarczy, owalu, koła lub prostokąta i w kilku dostępnych kolorach. Adresatami naszych prac są firmy ochroniarskie, a także Policja.

Wszystkie prawa zastrzeżone