Katalog

Włączone filtry:
  Formacja

  Marynarki dla służb mundurowych i pracowników policji

  Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

  Marynarki i garnitury stanowią najbardziej reprezentacyjny element stroju służb mundurowych. To one decydują o prezencji i stanowią rodzaj wizytówki każdego pracownika Policji czy ochrony. Sklep Kirys oferuje spełniające przewidziane przepisami warunki modele marynarek męskich oraz żakiety dla kobiet starannie wykonane z najlepszych tkanin. W ofercie posiadamy zarówno modele codzienne, jak i mundury wyjściowe z gabardyny.

  Kolekcja marynarek i żakietów przygotowywana jest z myślą o kobietach, jak i mężczyznach. W asortymencie znalazła się elegancka wyjściowa marynarka damska z przeznaczeniem dla pracownic służb ochrony. Oferujemy również przepisowy policyjny mundur wyjściowy, który szyjemy na zamówienie zgodnie z indywidualnymi wymiarami klienta. Wysoką jakość i zgodność z wymaganiami gwarantuje wieloletnie doświadczenie pracowników naszej szwalni.

  Wysoka jakość produktów

  Służba mundurowa to nie tylko praca w terenie, ale również rola reprezentacyjna wymagająca odpowiedniego, zgodnego z przepisami stroju. W naszym sklepie pracownicy Policji znajdą doskonale skrojone marynarki, wykonane z najlepszych, starannie dobieranych materiałów, dzięki którym mundur zachowuje nienaganny wygląd w każdej sytuacji. Wysoka jakość produktów oraz ich atrakcyjna cena to najważniejsze atuty naszej kolekcji.

  Wszystkie prawa zastrzeżone