Katalog

Włączone filtry:

CZAPKI 

Jest 34 produktów.

Kompletne umundurowanie pracownika policji, ochrony lub wojska nie może się obyć bez odpowiednio dopasowanej czapki. Nasz sklep przygotował bogatą ofertę modeli stylem i kolorystyką przystosowanych do uzupełnienia bluzy polowej lub stroju wyjściowego. Posiadamy zarówno modele wojskowe w wielu odcieniach moro, jak i jednobarwne czapki z daszkiem - w różnych kolorach i kształtach. W asortymencie znajdziesz również policyjną czapkę galową z gabardyny.

Czapki polowe to nakrycia głowy, które mają chronić przed chłodem oraz innymi zagrożeniami, jakie pojawiają się w czasie pracy w terenie. Lekka polowa czapka z daszkiem zabezpieczy przed zranieniem w gąszczu gałęzi, a latem ochroni przed porażeniem słonecznym na otwartej przestrzeni. Znajdujące się w naszym sklepie czapki polowe to także maskujące modele moro, kolorystyką dopasowane do mundurów.

Nasze produkty dedykowane są wszystkim służbom. Polecamy je także pasjonatom militariów ceniącym doskonałe tkaniny i funkcjonalne rozwiązania, sprawdzające się podczas długich wypraw w trudnym terenie. Na uwagę zasługują czapki z daszkiem z napisem „Ochrona” lub „Policja”, wyposażone w orzełki, albo modele klasycznych amerykańskich kapeluszy Jungle. Atrakcyjna cena to okazja do zakupu ciepłych czapek zimowych wykonanych z miękkich dzianin.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 34 elementów
Wszystkie prawa zastrzeżone