Katalog

Włączone filtry:

  Pasy wojskowe oficerskie i parciane

  Jest 14 produktów.

  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

  Pas to nie tylko element podnoszący komfort noszenia codziennej odzieży, ale również rodzaj symbolu, pozwalający na jednoznaczną interpretację rodzaju służby mundurowej. Zależnie od wyboru odpowiedniego modelu szczególnie ważnym detalem jest jego klamra, będąca idealnym miejscem do umieszczania oznaczeń. Oferta naszego sklepu to szeroki wybór wzorów z przeznaczeniem do oficjalnych mundurów galowych i do służbowych strojów codziennych.

  Kolekcja pasów w sklepie Kirys to zarówno eleganckie modele wykonane ze skóry lub dwoiny, jak i lżejsze pasy parciane i bawełniane, dedykowane codziennym zastosowaniom. W ofercie posiadamy skórzany pas oficerski w kolorze czarnym i białym, a także specjalne pasy taktyczne, które wyróżnia atrakcyjna cena. Poszczególne modele wyposażone są w tradycyjne klamry, jak i w zapięcia zatrzaskowe czy rzepy. Pasjonatom i służbom terenowym polecamy również pasy amerykańskie.

  Wszystkie pasy z naszej kolekcji wykonane są z doskonałych materiałów i zaprojektowane tak, aby przetrwały trudne warunki pracy w terenie. Szczególnie polecamy pas parciany wykonany z pełnej taśmy i wyposażony w rzep, dzięki któremu ładownice i kabury nie ulegają przesuwaniu. Asortyment obejmuje różne kolory produktów, a do zakupu zachęca wyjątkowo atrakcyjna cena, dzięki której zapłacisz mniej zarówno za pojedynczy produkt, jak i za większe zamówienie.

  Wszystkie prawa zastrzeżone