Katalog

Włączone filtry:

  PLECAKI I TORBY 

  Jest 48 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 21 z 48 elementów
  Pokazuje 1 - 21 z 48 elementów

  Wygodny i przede wszystkim funkcjonalny plecak, dostosowany do potrzeb użytkownika to podstawa wszelkich sportów taktycznych, militarnych i turystyki. To nie tylko styl, ale przede wszystkim wykonanie najwyższej jakości, zapewniające wytrzymałość podczas survivalu, odporność na uszkodzenia i zabrudzenia.

  W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju torby, plecaki i inne akcesoria do przechowywania, idealne dla różnych zainteresowań. Polecamy plecaki i torby wojskowe, charakterem dostosowane do militarnych działań. Można wybierać wojskowe torby na ramię lub klasyczne plecaki.

  Wielbiciele survivalu i sportów taktycznych znajdą liczne, idealne dla siebie propozycje plecaków taktycznych, harcerskich czy survivalowych. Ich zaletą jest nie tylko militarne ubarwienie i charakter, ale przede wszystkim doskonała jakość wykonania, duża wytrzymałość na uszkodzenia i zabrudzenie i wieloletnia trwałość.

  W naszym sklepie znajdą Państwo nie tylko szeroki asortyment toreb i plecaków, ale również liczne propozycje odzieży taktycznej i wojskowej. Nasza oferta pozwala kompletnie wyposażyć swoją garderobę i nabyć przydatne akcesoria, które pozwolą cieszyć się w pełni uprawianą aktywnością.

  Wszystkie prawa zastrzeżone