Skoczki

Cena

227.55 zł


Buty wojskowe wz 919. Wykonane z naturalnej skóry bydlęcej, podeszwa szyta i klejona, wzmocniana gwoździami, olejoodporna.

Buty Desanty to doskonałe obuwie taktyczne, stworzone do wykorzystywania w terenie bądź dumnego noszenia wraz z mundurem!

Doskonałe buty Desanty to wybór dla ludzi nie szukających kompromisu w swoim obuwiu. Buty zostały sprawdzone w wojsku, służbach specjalnych i mundurowych, a dzięki uniwersalnemu krojowi i mocnemu wykonaniu zyskały uznanie wśród ludzi aktywnych: myśliwych, wędkarzy, podróżników, miłośników off-road.

Ze względu na jakość wykonania i użyte materiały przystosowane są do użytkowania w wysokich temperaturach, a jednocześnie są odporne na wilgoć. Buty zostały wykonane w całości z wysokogatunkowej skóry naturalnej, przez co charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia i są łatwe w pielęgnacji.

Podeszwa cerubowana jest klejona, wzmocniona szyciem. Posiada protektor i wykonana jest z antypoślizgowego i olejoodpornego lanego tworzywa. System połączonego języka wraz z cholewą uniemożliwia dostanie się do środka piachu, kamieni i wilgoci. Koniec cholewy wykończony jest wzmocnionym kołnierzem z naturalnej skóry. Łatwe w sznurowaniu dzięki zastosowanemu systemowi SPEED-LACE na 7 oczek.Formacja Różne formacje
Część ubioru BUTY

15 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone