Magnum MACH I 3.0 ASTM Zobacz większe

Magnum Opus Mid

Cena

365.00 zł

Lekkie i elastyczne buty Magnum Opus Mid to idealne połączenie butów taktycznych z właściwościami butów sportowych. Nowatorska podeszwa RECOIL wraz z wysokiej jakości podeszwą zewnętrzną zapewniają doskonałe absorbowanie wstrząsów, które powstają podczas biegania i zeskoków, szczególnie na twardej nawierzchni.

Wysoka cholewka oraz absorbująca wstrząsy podeszwa daje poczucie komfortu, ale przede wszystkim zabezpiecza stopę i stawy przed urazami i kontuzjami. Nowoczesny wygląd butów dodaje im charakteru, a prawie bezszwowa technologia zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Kurim Protective to górna warstwa ochronna buta zabezpieczająca go przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi od zewnątrz co wydłuża ich żywotność.

Model Opus Mid wyposażono w system szybkiego wiązania, który pozwala sprawnie zakładać i ściągać buty. Przelotki do sznurowadeł dodatkowo wzmocniono tak aby chroni sznurówki przed uszkodzeniami i przetarciami.

Wkładka wewnętrzna Ortholite wykonana ze specjalnej pianki Slow Recovery, która oddaje wrażenia doskonałej amortyzacji stopy. Wkładka jest wyjmowana i posiada właściwości antybakteryjne.

Dane techniczne
Wysokość cholewki: 15,24 cm
Kolor: czarny
Cholewka wierzch: tworzywo Kurim Protective, siatka balistyczna
Podeszwa: Recoil
Waga: 495 g (jeden but w rozm. 42 EU)
Producent: Magnum, Anglia

Tabela rozmiarów

Numeracja standardowa 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Długość wkładki (cm) 26 26,4 26,8 27,7 28,5 29 29,8 31 31,6


Formacja Różne formacje
Część ubioru BUTY

15 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone