Magnum MACH I 3.0 ASTM Zobacz większe

Magnum Opus Mid

Cena

365.00 zł

Lekkie i elastyczne buty Magnum Opus Mid to idealne połączenie butów taktycznych z właściwościami butów sportowych. Nowatorska podeszwa RECOIL wraz z wysokiej jakości podeszwą zewnętrzną zapewniają doskonałe absorbowanie wstrząsów, które powstają podczas biegania i zeskoków, szczególnie na twardej nawierzchni.

Wysoka cholewka oraz absorbująca wstrząsy podeszwa daje poczucie komfortu, ale przede wszystkim zabezpiecza stopę i stawy przed urazami i kontuzjami. Nowoczesny wygląd butów dodaje im charakteru, a prawie bezszwowa technologia zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Kurim Protective to górna warstwa ochronna buta zabezpieczająca go przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi od zewnątrz co wydłuża ich żywotność.

Model Opus Mid wyposażono w system szybkiego wiązania, który pozwala sprawnie zakładać i ściągać buty. Przelotki do sznurowadeł dodatkowo wzmocniono tak aby chroni sznurówki przed uszkodzeniami i przetarciami.

Wkładka wewnętrzna Ortholite wykonana ze specjalnej pianki Slow Recovery, która oddaje wrażenia doskonałej amortyzacji stopy. Wkładka jest wyjmowana i posiada właściwości antybakteryjne.

Dane techniczne
Wysokość cholewki: 15,24 cm
Kolor: czarny
Cholewka wierzch: tworzywo Kurim Protective, siatka balistyczna
Podeszwa: Recoil
Waga: 495 g (jeden but w rozm. 42 EU)
Producent: Magnum, Anglia

Tabela rozmiarów

Numeracja standardowa394041424344454647
Długość wkładki (cm)2626,426,827,728,52929,83131,6


FormacjaRóżne formacje
Część ubioruBUTY

13 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone