Regulamin

I. INFORMACJE

Sklep internetowy działający pod adresem www.kirys.pl, prowadzony jest przez:

KIRYS Marek Paliwoda    
ul. Rosy Bailly 13/27
0-494 Warszawa    
REGON: 122668870
NIP: 527-101-83-16

KONTAKT:
tel. 720-88-89-90
e-mail: sklep@kirys.pl

II. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy www.kirys.pl prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową odzieży i akcesoriów dla służb mundurowych za pośrednictwem internetu.

Aby dokonać zamówienia należy złożyć oświadczenie akceptacji regulaminu poprzez zakreślenie okienka/checkboxu w procesie zamówienia.

Zamówienia można składać przez całą dobę, wyjątkiem są przerwy techniczne.
Ceny produktów widoczne na stronach www.kirys.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie zawierają kosztów przesyłki które podane są oddzielnie w opisie każdego produktu.

Do każdego zamówienia dołączany jest dowód zakupu/faktura VAT, które stanowią potwierdzenie zawartej umowy sprzedaży. W przypadku potrzeby wystawienia faktury VAT w formularzu zamówienia należy podać dokładne dane potrzebne do wystawienia faktury VAT.

III. WARUNKI ZAMÓWIENIA

Zamówienia w sklepie internetowym www.kirys.pl składa się wypełniając formularz na stronie sklepu.

Warunkiem przeprowadzenia transakcji sprzedaży jest założenie konta w sklepie www.kirys.pl

Aby złożyc zamówienie należy podać dane teleadresowe, niezbędne do realizacji zamówienia (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail).

Kupujący zobowiązany jest do podania prawidłowych oraz pełnych danych osobowych. Jest to warunek konieczny do realizcji zamówienia.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie realizowania zamówień w przypadku:
wyczerpaniu u producenta zamówionego produktu
nieprawidłowego/niekompletnego wypełnienia formularza zamówienia (brak wszystkich danych potrzebnych do realizacji zamówienia)
nieotrzymania wpłaty w terminie 7 dni od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru opcji płatności przelewem/transferuj.pl)
nieodebrania przesyłki

METODY PŁATNOŚCI:

Płatność zwykłym przelewem bankowym.
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego transferuj.pl
Płatność przy odbiorze (za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL) –kwota należności będzie odebrana przez kuriera w momencie dostarczenia przesyłki.
Płatność przy odbiorze w sklepie stacjonarnym.

IV. DOSTAWA TOWARU

Prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski.

Przy każdym produkcie podany jest czas oczekiwania na wysłanie przesyłki. Na czas otrzymania przesyłki składa się pzygotowania towaru oraz czasu dostarczenia przesyłki przez kuriera.
czas dostarczenia:
Kurier DHL – zaplanowany jednodniowy termin dostawy (1 do 2 – dni roboczych)


KOSZTY WYSYŁKI:

Kurier DHL płatność z góry – 15,50zł
Kurier DHL płatność przy odbiorze – 21,00zł

Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.
W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może się opóźnić. W takim przypadku sklep kirys.pl informuje o zaistniałej sytuacji klienta. W takim wypadku Klient może zrezygnować z zamówienia.
Istanieje możliwość odebrania zamówionego towaru w sklepie stacjonarnym przy ulicy Legionowej 5 w Warszawie.
Złożenie zamówienia za pobraniem jest objęte obowiązkiem zapłaty. W wypadku nie odebrania przesyłki za pobraniem, klient jest zobligowany do pokrycia kosztów wysyłki.
Dostawa towaru jest uzależniona od dostępności produktu w magazynie sklepu.

V. REKLAMACJA

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

Sprzedający odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu.

Zwracany towar musi być zapakowany w sposób odpowiadający jego właściwościom. Pudełko producenta należy najpierw w coś zawinąć dopiero wtedy zaklejać taśmą klejącą.

W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), Sprzedający zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji, chyba że Klient wybierze inny, zaoferowany mu alternatywny produkt – wówczas koszty poprzedniej transakcji zostaną zaliczone na poczet ceny nowego produktu.

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.

VI. WYMIANA

Wymiana zakupionego towaru jest możliwa wyłącznie poprzez skorzystanie z procedury odstąpienia od umowy i złożenia oraz opłacenia nowego, niezależnego zamówienia.

W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Państwa oświadczenia lub żądania.

VII. ZWROT

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie www.kirys.pl produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.

Zwracany towar musi być zapakowany w sposób odpowiadający jego właściwościom. Pudełko producenta należy najpierw w coś zawinąć dopiero wtedy zaklejać taśmą klejącą.

W ciągu 14 dni ustosunkujemy do odstąpieniu od umowy, zwrócimy wszystkie dokonane przez niego płatności dotyczące towaru, od którego zakupu Klient odstąpił. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania.

VIII. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe zbierane przez Kirys za pośrednictwem Sklepu Internetowego są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO.


Wszystkie prawa zastrzeżone