Firma KIRYS istnieje już od ponad 20 lat. Przez ten czas udało nam się stworzyć sklep o bardzo szerokim asortymencie.
Sklep mundurowy Kirys
Od samego początku specjalizujemy się głównie w artykułach przeznaczonych dla agencji ochrony. Klienci działający w tej branży znajdą w naszej ofercie pełen wybór niezbędnych produktów, odzieży i akcesoriów . Od spodni, koszul. kurtek, butów, po gazy, kominiarki i druki służbowe.

Ale to jedynie część naszej pełnej oferty. Już od kilku lat efektywnie poszerzamy asortyment dla policji i innych służb mundurowych. Mamy również szeroką ofertę dla zwykłych aktywnych ludzi; miłośników górskich wędrówek i sportów zimowych, pasjonatów ASG, survivalu czy po prostu osób ceniących najwyższy komfort wynikający z zastosowania najnowszej technologii w odzieży.

Naszym największym atutem jest  doświadczenie i wiedza wynikająca z długoletniej działalności na tak specyficznym obszarze. Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami, dzięki czemu nasze ceny są bardzo atrakcyjne bez obniżania jakości towaru.

Współpracujemy z takimi markami jak Texar, Helikon, Elbrus, Hi Tec, Camo, Martes

Dziękujemy Wam, że już od ponad 20 lat obdarzacie nas swoim zaufaniem. To dzięki Wam i dla Was wciąż szukamy jak najlepszych rozwiązań.

Informacja o sklepieWszystkie prawa zastrzeżone