Książka ruchu pojazdów

Cena

23.50 zł

Ochrona wjazdu, jaką objęte są osiedla zamknięte, płatne parkingi, obiekty przemysłowe i inne tego typu miejsca, wiąże się z nadzorem nad osobami i samochodami wchodzącymi na teren oraz opuszczającymi go. W celu zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa pracownik ochrony zobowiązany jest prowadzić notatnik służbowy, w którym odnotowuje wszelkie działania w tym zakresie. Prowadzenie ewidencji ułatwia specjalna książka.

Sklep Kirys, oferujący szeroko rozumiane militaria oraz akcesoria dla służb mundurowych, poleca również gotowe formularze do prowadzenia notatek. Ewidencja i kontrola ruchu osób i pojazdów może być prowadzona znacznie sprawniej dzięki wykorzystaniu gotowej książki o specjalnym przeznaczeniu. Książka ruchu pojazdów wyposażona jest w estetyczną, sztywną oprawę, a gotowe, wydrukowane tabele przyspieszają dokonywanie wpisów.

96 stron

Ochrona wjazdu, jaką objęte są osiedla zamknięte, płatne parkingi, obiekty przemysłowe i inne tego typu miejsca, wiąże się z nadzorem nad osobami i samochodami wchodzącymi na teren oraz opuszczającymi go. W celu zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa pracownik ochrony zobowiązany jest prowadzić notatnik służbowy, w którym odnotowuje wszelkie działania w tym zakresie.FormacjaOchrona
Część ubioruDRUKI I KSIĄŻKI

16 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone