Książka wydania - przyjęcia broni i amunicji

Cena

23.50 zł

Broń i amunicja stanowią powszechne wyposażenie służb mundurowych, jednak ze względu na niesione przez nią zagrożenie posługiwanie się takim wsparciem wymaga ścisłego kontrolowania i rejestrowania. Ewidencja broni jest obowiązkowa w każdej służbie mundurowej, a dokonuje się jej zarówno podczas wydawania pracownikowi, jak i przy jej zdawaniu do magazynu broni. Taką ewidencję narzucają stosowne przepisy obowiązujące pracowników strzelnic i magazynów.

Sklep Kirys w swoim asortymencie posiada gotowe książki specjalne, wśród których znalazła się również ewidencja broni. Dzięki niej zobowiązani do rejestracji policjanci oraz ochrona mogą precyzyjnie odnotowywać każde wydawanie i zdawanie broni lub amunicji. Książka jest doskonałym materiałem pomocniczym dla pracowników strzelnic i magazynów, usprawniając ich pracę i pomagając w prowadzeniu estetycznej, trwałej dokumentacji.

96 stron

Broń i amunicja stanowią powszechne wyposażenie służb mundurowych, jednak ze względu na niesione przez nią zagrożenie posługiwanie się takim wsparciem wymaga ścisłego kontrolowania i rejestrowania. Ewidencja broni jest obowiązkowa w każdej służbie mundurowej, a dokonuje się jej zarówno podczas wydawania pracownikowi, jak i przy jej zdawaniu do magazynu broni.FormacjaOchrona
Część ubioruDRUKI I KSIĄŻKI

16 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone