Saszetka na broń

Cena

85.00 zł

PRODUKT CHWILOWO NIEDOSTĘPNY


Saszetka do dyskretnego przenoszenia broni, mocowana na pasie, wykonana jest z materiału typu cordura, zapinana na zamek błyskawiczny. Będący w zestawie pas, wykonany jest z taśmy, posiada klamrę zamykającą z podwójnym zabezpieczeniem, a jego brzegi, jak również brzegi saszetki zabezpieczone są taśmą lamówkową. Wewnątrz saszetki do broni, na całości jej mocującej strony wszyty jest rzep, do którego w ten sam sposób mocowana jest kabura. Dodatkowo kabura posiada zabezpieczenie z taśmy podszytej rzepem gwarantujące możliwość swobodnego wydobycia broni z kabury, a także chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kabury z bronią podczas gwałtownego otwarcia saszetki. Oba te zabezpieczenia zapobiegają także przemieszczaniu się kabury wewnątrz saszetki.

Saszetki do broni dla osób prawo i leworęcznych

Uniwersalne wykonanie kabury, a także pozostałych elementów saszetki umożliwia stosowanie jej zarówno dla osób prawo, jak i leworęcznych, a także mocowanie kabury w dowolnej płaszczyźnie, pod dowolnym kątem.

Konstrukcja saszetki do broni umożliwia otwarcie jej jednym, szybkim ruchem przy pomocy umocowanych uchwytów ( wszyte są dwa uchwyty, dla osób prawo i leworęcznych).

Na wierzchniej stronie saszetki znajdują się dwie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, swobodnie mieszczące dokumenty, legitymację, długopis itp.

UWAGA! Przy zamówieniu prosimy o podanie modelu broni do którego ma być przeznaczona saszetkaFormacjaRóżne formacje
Część ubioruETUI I KABURY

17 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone