Kamizelka operacyjna pełna z napisami POLICJA

Cena

200.00 zł

Kamizelka taktyczna koloru czarnego. Perfekcyjnie dopasowana dla funkcjonariuszy OPP. Wymienna kabura na dodatkową kieszeń, napisy odblaskowe w komplecie. Usztywniane plecy chronią przed uderzeniem. Regulacja na indywidualny wzrost i ob. klatki piersiowej.- Kamizelka taktyczna typ „pełna”.

- Regulacja kamizelki na wzrost odbywa się poprzez system rzepów i taśm na barkach

- Regulacja na szerokość uzyskiwana jest za pomocą sznurków.

- W kamizelce zastosowany jest system modułowego rozmieszczenia oporządzenia z przodu
- Zastosowany w kamizelce system sznurowej regulacji na szerokość powoduje, iż w codziennej służbie nie zachodzi proces niszczenia tapicerki w samochodzie

- Kamizelka posiada uchwyt ratowniczy.

- Dodatkowo kamizelka posiada uchwyty/szlufki na pas parciany

- Kamizelka posiada z przodu 9 kieszeni o różnorakim przeznaczeniu oraz dodatkowo zamiennie stosowaną kieszeń lub kaburę na broń.

- Kieszeń na wysokości lewego barku z przeznaczeniem na radiostację. Kieszeń na wysokości prawego barku z przeznaczeniem na telefon kom. Dwie kieszenie na wysokości prawej piersi przeznaczenie dowolne. Duża kieszeń umieszczona w prawej dolnej części kamizelki umożliwiająca przechowywanie notatnika lub dokumentów częstego użytku lub palmtopa.

- Na obrzeżach kamizelki w jej prawej części znajduje się uchwyt na latarkę lub tonfę. Na wysokości lewej piersi znajduje się moduł wymienny w postaci kabury lub kieszeni. W lewej dolnej części kamizelki znajduje się 4 kieszenie. Trzy z nich o tych samych wymiarach z przeznaczeniem na magazynki szt.2 oraz na gaz. Czwarta kieszeń o zwiększonych rozmiarze pomieści opatrunek itp.

- Na obrzeżach kamizelki w jej lewej części znajduje się uchwyt na kajdanki.
Wewnątrz kamizelki znajduje się dodatkowa kieszeń zapinana na suwak z przeznaczeniem na dokumenty.FormacjaRóżne formacje
Część ubioruKAMIZELKA TAKTYCZNA

3 Produkty w tej kategorii

Wszystkie prawa zastrzeżone