JAK WYKONAĆ ZWROT

Zwrot można wykonać na 3 x sposoby:

1 – WYGODNIE PRZEZ MOJE KONTO

2 – DRUKUJĄC FORMULARZ ZWROTU DO PACZKI JEŻELI NIE MASZ KONTA

3 – OSOBIŚCIE DOSTARCZAJĄC DO NASZEGO SKLEPU

POBIERZ FORMULARZ DO WYDRUKU
 • Wydrukuj
 • Wypełnij
 • Dołącz do paczki
 1. Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie www.kirys.pl produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

 2. Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą, prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.

 3. Gdy zwracany produkt jest odsyłany, należy go zapakować w sposób odpowiadający jego właściwościom. Oryginalne opakowanie produktu, należy najpierw w coś zawinąć dopiero wtedy zaklejać taśmą klejącą. Gdy zwracana produkt jest dostarczany osobiście, przez Klienta, wystarczy zadbać aby oryginalne opakowanie nie było zniszczone zachowując taki stan w jakim kupujący go otrzymał.

 4. Zwrot należy odesłać lub dostarczyć osobiście na adres sklepu: KIRYS ul. Legionowa 5, 01-343 Warszawa.

 5. Opłatę za przesyłkę zwrotną, ponosi zwracający (Klient).

 6. Wybór firmy kurierskiej należy do Klienta.

 7. W ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego produktu lub produktów ustosunkujemy się do odstąpienia od umowy.

 8. Po zatwierdzeniu zwrotu płatność zostanie zwrócona w ciągu 7 dni. W przypadku płatności natychmiastowej, czyli na etapie zakupu przez stronę internetową, zostanie wykonany automatycznie przelew zwrotny. W przypadku płatności przelewem lub za pobraniem zwrot zostanie wykonany pod wskazany przez Klienta nr. konta bankowego.

 9. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

  tel.: 720 888 990

  e-mail: kontakt@kirys.pl