Cześć!

Bardzo nas cieszy Twoja obecność. Daje nam to możliwość być w ruchu i rozwijać ofertę.

Jesteśmy profesjonalnym sklepem służb mundurowych. Od 1995 roku dostarczamy Państwu Umundurowanie oraz Wyposażenie Służb Policji i Ochrony.

Z przyjemnością rozwijamy ofertę Agencji Ochrony obserwując jak z małej działalności o dużych ambicjach, zmieniają się w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku. Cieszy nas obecność młodych adeptów Akademii Policyjnej, którzy trafiają do nas z polecenia starszych stopniem funkcjonariuszy. 

Z roku na rok, rozwijamy ofertę dla służb mundurowych, uzupełniając ją o nowe rozwiązania. Zarówno pracownik Ochrony jak i Policji doceni na służbie, wytrzymałe, odporne, wygodne, przewiewne – ubrania, buty oraz elementy wyposażenia umundurowania.

Aktualnie mocno się skupiliśmy na rozwijaniu sklepu dla Policji i Ochrony. 

Odkąd rozpoczęliśmy dynamiczny rozwój sklepu online, kładziemy duży nacisk na szybkie, dobrze zapakowane i bezpieczne przesyłki. Rozwijamy architekturę sklepu aby poruszanie się po nim, było możliwie uproszczone i szybkie. Nie zapominamy również o doskonaleniu poziomu obsługi klienta. 

Drugą bardzo ważną gałęzią naszego rozwoju, jest oferta partnerska B2B gdzie zaopatrujemy w odzież największe Polskie agencje ochrony, Ochronę Jednostek Wojskowych w całej Polsce, a także Wewnętrzne Służby Ochrony takie jak Służbę Ochrony Łazienek Królewskich, Muzeum Narodowego, Biblioteki Narodowej, Biblioteki Jagiellońskiej, MSZ, CPD, ORMON. Ubieramy pracowników firm nadzoru ruchu takich jak Mobilis, warszawski ZTM,Tramwaje Warszawskie oraz Metro Warszawskie. Bardzo nas cieszą i motywują wygrane przetargi, między innymi, na umundurowanie dla Straży Miejskie, których mamy na koncie już kilkanaście.

Nie zatrzymujemy się, nawiązujemy i rozszerzamy współpracę z sprawdzonymi markami. 

Jednym słowem, działamy!

Nadal dumni z miana firmy rodzinnej, dbamy o wartość dobrych relacji.

Zaglądaj do nas częściej, możesz na nas liczyć. 

Zespół Kirys.

Janek O.
Janek O.
2021-08-06
Obsługa mogłaby być bardziej otwarta na klienta
jacek Jacek
jacek Jacek
2021-07-15
Profesjonalna obsługa. Polecam sklep.
Ar Ar
Ar Ar
2021-06-17
Profesjonalne podejście,miła obsluga
Anna Kosibowicz
Anna Kosibowicz
2021-05-13
Profesjonalne podejście do klienta, szybka wysyłka i konkurencyjne ceny - czyli wszystko czego można oczekiwać od sklepu internetowego. Polecam!